Bizim hep kendimize sorduğumuz bir soru vardır neden daha iyisi olmuyor diye işte bu blogta o olmayan şeyleri bulacaksınız, ve bilgi bize durduğu yerde hiç birşey ifade etmiyor işte o zaman dedik ki bi blog açalım burada ufaktanda olsa en iyi yaptığımız şeyi yaplım, Anlatalım!

 

 

omer-kalayci-inovasyon

ÖMER KALAYCI

Ömer Kalaycı, Yakın Doğu Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 4.Sınıf Öğrencisidir. Teknoloji, Elektronik, İnovasyon, AR-GE, Üretmek, Keşif, spor, Tasarım, Fotoğrafçılık ve Sosyal Latin Dansları vazgeçilmezleridir.
Ekstrim ve sıra dışı şeyler deneyimlemek, keşfetmek, hayallerinin peşinden koşmak ve inandığını sonuna kadar kovalamaktadır.

e-mail: klyc72@gmail.com

 

 

Görüş ve önerilerinize değer veriyoruz bu yüzden bizimle iletişime geçin!

 

Hukuksal: enotlar.com adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server’ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden enotlar.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. klyc72@gmail.com

 

https://drive.google.com/drive/folders/0B_3ZwCyOEdwzazh4eGdPeWRQQlE?usp=sharing

 

Senin bu konuya yorumun ne olacak?

Gerekli *

HAKKIMIZDA

facebook twitter youtube flickr ENOTLAR TV LOGOSU_Artboard 13 - ENOTLAR TV LOGO

Arşivler

KAREKOD-umuz

Lower-Third-(Enotlar)