Hikayemiz

Ben Ömer Kalaycı, Elektrik-Elektronik Mühendisliğini bitirdim, şuanda seri üretile bilir elektrikli araba üzerinde çalışmakta olan Günsel firmasında çalışmaktayım.
Daima bilginin paylaşarak, konuşarak ve tartışarak çoğalacağına inanırım ve meslek hayatımdada bunu benimsemiş biriyim çok net olarak ben, ekip arakdaşlarımla ne zaman bilgi paylaşıp beyin fırtınası yaparsak kendime farklı bakış açıları ve yeni bilgiler edindiğimi söyleye bilirim
ENotlar.com çocuk yıllarında hayalini kurduğum bir projeydi fakat o yıllarda hem maddi hemde donanımsal yeterlilik konusunda eksiktim üniversite yıllarımda yani 2013 te edindiğim maddi imkanla enotlar alan adını tecil ettirip yayın hayatına başlattım o zamanlar ders notları, gittiğim etkinlik fotoğrafları ve eğitimlerin derlenmiş linkleri ve ufak tefek elektonik hakkında yazılar vardı. 2019 da 6. yılına giren web sayfamı yenilemeye, güncel tutmaya ve daha fazla mesleki deneyim paylaşmaya karar verdim.

Bunların yanında artık haretkete geçme vakti geldğini düşünüyorum projelerinizde sizlere yardımcı olamayı istiyoruz bununla birlikte web sayfasının yaşaya bilmesi için sizlerden bağış yapmıyor olmanızı bekliyor olacaz hatta zaman içerisinde istediğimiz desteği görürsek bu yardımlaşma olayını farklı noktalara taşımayı planlıyoruz.

Bağışlarınız bizim için önemli çünkü yazılım sektöründe açık kaynaklı (open source) bilgi yaygınlaşmış durumda fakat elektronik donanım sınıfta kaldı, destekleriniz ile biz bu açığı kapatmak istiyoruz.

Ekibi Tanıyın

Ömer Kalaycı

Kurucu

Elektrik Elektronik Mühendisi

Makine Mühendisi

Yazılım geliştirici